0Shares

Është i ri në moshë, por sukseset e tij nuk kanë të ndalur.

Fjala është për këngëtarin shqiptar Durim Morina,i njohur me emrin Mirud, i cili jeton në Amerikë, ku po e zhvillon karrierën e tij artistike, shkruan lajmi.net

Së fundmi, Durimi ka publikuar këngën në gjuhën shqipe, të titulluar ‘Ende të dua’.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ky projekt muzikor është punuar nga Mason Levy, Mantra që është producenti i këngës ‘Sorry’ të Justin Bieber, nga Arthur Pingrey dhe nga Florent Boshnjaku, me tekst të vet Durimit dhe Elhaida Danit.

Klipi i këngës u finalizua në New York dhe u bë nga vet Durimi dhe New Genius.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)