LAJMI I FUNDIT:

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën.

Reklama

Modelja 27-vjeçare, e cila së fundmi po shijon diellin dhe detin në Festivalin e Filmit në Kanë në Francë, i mbylli pushimet e saj me një lundrim nate të shpejtë në një jaht.

Ajo ishte e veshur me një fustan të zi që mezi ruante modestinë e saj te pjesa e gjoksit, pasi kishte një pjesë të tejdukshme te pjesa e kraharorit, shkruan DailyMail.

Kendall pozoi në një vendkalim prej druri në anën e jahtit masiv, ndërsa dritat e qytetit shkëlqenin në distancë mbi ujin e zi.

Ajo u mbështet në parmakë për të nxjerrë në pah fustanin, i cili fillimisht dukej se ishte i gjatë vetëm deri te busti, duke e lënë të ekspozuar gjoksin e saj dhe mbuluar vetëm thimthat me një palë rrathë të kuq si lule.

Por videoja u ndërpre nga fotografitë e shpejta, dhe blici nga fotot zbuloi se zbukurimet e kuqe ishin ngjitur në një material të tejdukshëm në pjesën e sipërme të fustanit të saj.

Pjesa tjetër e minifustanit të zi theksoi figurën e saj trupore, ndërsa zbuloi këmbët e saj të gjata dhe të nxira.

Ajo e rriti lartësinë e trupit të saj me një palë taka të zeza.

Ylli i pasarelave plotësoi gjoksin e saj të mbuluar me të kuqe me një shall të gjatë të kuq të mëndafshtë, i cili ishte mbështjellë fort rreth fytit të saj dhe fluturonte nga era pas saj.

Kendall ishte e grimuar në mënyrë perfekte për fotosesionin e natës me një sy të grimuar me të zezë, dhe flokët e saj të gjatë ishin ndarë në mes dhe fshiheshin poshtë shpinës.

Për aksesorë, motra e klanit Kardashian-Jenner kishte zgjedhur një palë vathë modest. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kalo në kategori