LAJMI I FUNDIT:

Kendall Jenner merr pjesë në koncertin e ish-të dashurit Bad Bunny, dy javë pasi nxiti thashethemet se janë pajtuar

Kendall Jenner merr pjesë në koncertin e ish-të dashurit Bad Bunny, dy javë pasi nxiti thashethemet se janë pajtuar

Kendall Jenner u pa duke mbështetur ish-të dashurin e saj, Bad Bunny , teksa ndiqte koncertin e tij në Orlando, Florida të premten mbrëma.

Më pak se dy javë pasi nxiti thashethemet e pajtimit në një festë pas Met Gala-s, supermodelja 28-vjeçare u pa duke u lëshuar në një nga shfaqjet e reperit portorikan.


Në një video, të shpërndarë në X (i njohur më parë si Twitter), themeluesja e “818 Tequila” mund të shihet duke përkulur kokën dhe duke kërcyer teksa performonte ai, shkruan DailyMail.

Kendall Jenner u pa duke mbështetur ish të dashurin e saj, Bad Bunny, ndërsa ndiqte koncertin e tij në Orlando, Florida të premten mbrëma.

Vajza e kopertinës së “Vogue” u përpoq të përzihej me turmën teksa kishte veshur një xhup të zi me kapuçin lart mbi flokët e saj të gjatë ngjyrë kafe ndërsa shikonte shfaqjen nga seksioni VIP.

Pamja e tyre e fundit vjen pasi një burim i tha “Entertainment Tonight” se “padyshim që ka ende një atmosferë mes” ish-çiftit. /Telegrafi/

Pamja e tyre e fundit vjen pasi një burim i tha Entertainment Tonight se 'padyshim që ka ende një atmosferë mes' ish-çiftit; parë në shtator 2023

Jenner dhe Bad Bunny të dy u fotografuan të ulur pranë njëri-tjetrit dhe duke pirë një pije në Après Met 2 Met Gala After Party (parë më 6 maj)

Në mes të dhjetorit, u raportua se Jenner dhe Bad Bunny, i lindur Benito Martinez Ocasio, u ndanë pas gati një viti së bashku; Jenner u pa në Met Gala 2024 në fillim të këtij muaji

Në trend Magazina

Më shumë
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Kalo në kategori