LAJMI I FUNDIT:

Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?
Foto: Facebook

Tashmë janë zbuluar disa detaje nga spektakli i famshëm, Big Brother VIP Albania.

Derisa është konfirmuar se edicioni i radhës do të nisë në janar, megjithëse një datë e saktë akoma nuk është publikuar.

Pavarësisht kësaj, kanë qarkulluar disa emra potencialë që mund të jenë pjesë e BBVA 3.

Foto: Screenshot/Instagram

Sipas revistës Class, katër personazhet që do të hyjnë janë: Arbër Çepani, Ledian Agalliaj, Zamira Kita dhe Adelina Tahiri.

“Big Brother Vip Albania 3” do të nisë në vitin 2024
Lexo po ashtu “Big Brother Vip Albania 3” do të nisë në vitin 2024

Arbëri vlen të ceket se ka qenë fitues i Big Brother Albania 1, ndonëse njihet tani edhe si moderator e sipërmarrës.

Foto: Screenshot/Instagram

Lediani është njëri nga valltarët më të njohur në Shqipëri, Zamira shquhet si aktore, teksa Adelina është pjesë e tregut muzikor shqiptar prej shumë vitesh.

Sido që të jetë, pritet të shihet në vazhdim nëse do të jenë këta disa nga emrat apo edhe nëse një gjë e tillë do të konfirmohet nga vetë ata. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori