LAJMI I FUNDIT:

Katër gjenerata të familjes Douglas në një foto: Më i riu njëzet muajsh më i moshuari 102 vjet

Katër gjenerata të familjes Douglas në një foto: Më i riu njëzet muajsh më i moshuari 102 vjet

Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas organizuan një festë që mblodhi të gjithë anëtarët e një familje të madhe.

Disa breza u mblodhën në drekën e familjes, duke filluar nga më i riu në moshë – 20 muaji deri në 102 vjet.

Katër gjenerata të familjes u takuan në Kaliforni duke përfshirë edhe më të moshuarin, ish-aktorin hollivudian, Kirk Douglas.

View this post on Instagram

#Familyfirst ❤️💛💚

A post shared by Cameron Douglas (@cameronmorrelldouglas) on Aug 18, 2019 at 7:14pm PDT

Lajmi për drekën u bë viral në saje, Kelsey Douglas, vajzës 24-vjeçare të Michaelit, e cila publikoi dy fotografi nga ndeja e përbashkët.

Në fotografi mund të shohim Catherinen (49), Michaelin (74) dhe fëmijët e tyre, Dylanin (19) dhe Karisin (16). Anëtari më i ri i familjes ishte fëmija 20 muajsh, Luke 20, e bija e djalit të Michaelit, Cameron Douglasin, 40 vjet.

Reklama
Reklama

Ndryshe, fansat e familjes së famshme ishin të kënaqur me ribashkimin e tyre. Ata i admirojnë për këtë tradite familjare dhe ndejat që organizojnë kohë pas kohe. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Nol Elshani
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Kalo në kategori