LAJMI I FUNDIT:

Katër banorë të Big Brother VIP Albania kanë nisur agjërimin e muajit të Ramazanit

Katër banorë të Big Brother VIP Albania kanë nisur agjërimin e muajit të Ramazanit

Katër banorë të Big Brother VIP Albania kanë nisur agjërimin e muajit të Ramazanit

Sot (23 mars) besimtarët myslimanë kanë nisur agjërimin e muajit të shenjtë të Ramazanit.


Urimet për muajin e Ramazanit kanë ardhur nga figurat politike, artistë dhe të famshëm të tjerë që uruan që të ketë paqe e mbarësi.

Foto: Screenshot/TikTok

Ndërkohë, edhe disa prej banorëve të Big Brother VIP Albania kanë zgjedhur që të nisin agjërimin edhe brenda shtëpisë së famshme.

Tre prej tyre, Nita, Fotinia dhe Gerti mbrëmë janë zgjuar bashkë për të përgatitur syfyrin e parë, ndërkohë sot në mëngjes edhe Qetsori tha se po planifikonte që të mbante agjërimin.

@luizejlli_bigbrother Zoti ja u pranoft? #bigbrothervipalbania #bbva #meluizin #viral ♬ Ramazan – Elmedin Hasani

Theksojmë që përgjatë muajve që banorët e BBVA kanë shijuar rrugëtimin e tyre ata gjithashtu u kanë kushtuar rëndësi festive të ndryshme si kombëtare ashtu edhe fetare.

Luizi paralajmëron Kiarën: Kur të dalësh jashtë do të dëgjosh shumë gjëra për mua
Lexo po ashtu Luizi paralajmëron Kiarën: Kur të dalësh jashtë do të dëgjosh shumë gjëra për mua

Ndryshe, kujtojmë që këtë javë në nominim ndryshe nga herët e tjera janë vetëm dy banore, Olta dhe Kiara – njëra prej tyre pritet të eliminohet të shunën (25 mars). /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori