LAJMI I FUNDIT:

Kanita akoma nuk e ka dhënë puthjen e parë

Kanita akoma nuk e ka dhënë puthjen e parë
Kanita (Foto: Instagram/kanitasofficial)

Kanita, një nga vajzat e talentuara shqiptare, e cila fillimisht u bë e njohur nga kompeticionet muzikore ishte e ftuara e Luana Vjollcës në emisionin e fundjavës që shkoi, “Shiko Kush Luan”.

Reklama

Përveç jetës artistike, nuk dihet shumë për jetën e saj private. Në lojërat që ajo u përfshi, fansat arritën ta njihnin pakëz më tepër, detaj që me siguri ka lumturuar fansat e saj.

Në njërën prej lojërave, këngëtarja preferoi t’i përgjigjej pyetjes ngacmuese se në çfarë moshe e ka dhënë puthjen e parë.

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial) on Nov 2, 2019 at 8:15am PDT

Përgjigja e Kanitës pa ngurruar fare ishte: “Ende nuk e kam dhënë…”, transmeton Top Channel.

Me siguri, këngëtarja është duke u fokusuar te karriera për momentin dhe kështu do të mendojë pak më vonë për ndonjë lidhje në jetën private.

View this post on Instagram

Sonte ne @shikokushluan ❤️#jale

A post shared by KANITA (@kanitasofficial) on Nov 2, 2019 at 3:57am PDT

Në trend Magazina

Më shumë
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Fotografia që po ngjall reagime: Kendall Jenner me veshje luksoze rrugëve të Parisit ndërsa një vajzë e vogël lypsare e shikon me lakmi

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë

Magazina

"Më pështynin dhe më keqtrajtonin", çifti Beckham rrëfejnë periudhën e errët të Davidit kur ai u akuzua se i shkaktoi humbjen Anglisë në Botëror

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori