LAJMI I FUNDIT:

Kali vraponte në hapësirën mes dy palë binarëve në Egjipt, ku dy trena po lëviznin me shpejtësi – pasagjerët shikonin të habitur

Kali vraponte në hapësirën mes dy palë binarëve në Egjipt, ku dy trena po lëviznin me shpejtësi – pasagjerët shikonin të habitur

Një tren me plot pasagjerë nuk mund t’ju besonin syve, kur panë një kali duke vrapuar në hapësirën mes dy palë binarëve nëpër të cilët po kalonin trenat.

Reklama

Pamjet e filmuara në Egjipt, shfaqin trenat që po udhëtonin nga Asyut në Sohad, kur një kafshë u fut në mes dy palë binarëve dhe vraponte me tërë forcën – e vetëm pak centimetra e ndante nga përplasja që sigurisht se do të ishte fatale, transmeton Telegrafi.

Kali i bardhë vraponte, e pasagjerë të shumtë dolën nga vagonët për të alarmuar shoferin e trenit tjetër që po vinte nga ana e kundërt.

Megjithatë nuk dihet nëse kali kishte ikur nga ndonjë fermë, apo thjesht kishte rastisur të jetë aty në momentin kur trenat po kalonin. /Telegrafi/


Në trend Botë

Më shumë
Cilat janë shtetet me 'njerëzit më të vetmuar' në Evropë?

Cilat janë shtetet me 'njerëzit më të vetmuar' në Evropë?

Evropa
Protestat në Beograd,

Protestat në Beograd, "The New York Times": Vuçiq asnjëherë nuk ka qenë kaq i humbur - është shfaqur plaga

Botë
Momenti kur Ukraina shkatërron një sistem mbrojtës ajror të forcave ruse

Momenti kur Ukraina shkatërron një sistem mbrojtës ajror të forcave ruse

Evropa
Dhjetëra mijëra qytetarë në marshin protestues drejt Qeverisë së Serbisë

Dhjetëra mijëra qytetarë në marshin protestues drejt Qeverisë së Serbisë

Botë
Publikohen foto skandaloze të djalit të Joe Bidenit - disa prej tyre i ka bërë në Kosovë

Publikohen foto skandaloze të djalit të Joe Bidenit - disa prej tyre i ka bërë në Kosovë

Amerika
Shikoni se si mortaja ruse bëhet copë pas një goditjeje të fuqishme nga Ukraina

Shikoni se si mortaja ruse bëhet copë pas një goditjeje të fuqishme nga Ukraina

Evropa
Kalo në kategori