LAJMI I FUNDIT:

Kaevski: Deputetët e OBRM-PDUKM-së t’i mbështesin konkluzat për propozim-kornizën negociuese

Kaevski: Deputetët e OBRM-PDUKM-së t’i mbështesin konkluzat për propozim-kornizën negociuese

Lideri i OBRM-PDUKM-së Hristian Mickoski duhet t’u bëjë thirrje një pjese të deputetëve të partisë së tij që të ndërpresin bllokadat dhe obstruksionet dhe të mos punojnë për qendra dhe shtete të huaja, të cilat nuk i mendojnë të mirën këtij vendi, deklaroi sot zëdhënësi i LSDM-së, Darko Kaevski.

Reklama

Kaevski u bëri thirrje deputetëve të OBRM-PDUKM-së të marrin pjesë në seancën e Kuvendit, ku do të debatohet për Informatën për përmbajtjen e propozim -kornizës negociuese, të parashtruar nga Qeveria deri te Dhoma ligjvënëse.

Lideri i OBRM-PDUKM-së Hristian Mickoski duhet t’u bëjë thirrje një pjese të deputetëve të partisë së tij që të ndërpresin bllokadat dhe obstruksionet dhe të mos punojnë për qendra dhe shtete të huaja, të cilat nuk i mendojnë të mirën këtij vendi, deklaroi sot zëdhënësi dhe deputeti i LSDM-së, Darko Kaevski në përgjigje të komentit për thirrjen e liderit opozitar deri te deputetët nga Lidhja Socialdemokrate që ta refuzojnë propozimin për zhbllokimin e rrugës evropiane të vendit.

Kaevski u bëri thirrje deputetëve të OBRM-PDUKM-së të marrin pjesë në seancën e Kuvendit, ku do të debatohet për Informatën për përmbajtjen e propozim -kornizës negociuese, të parashtruar nga Qeveria deri te Kuvendi.

Mickoski për deputetët e LSDM-së: Refuzoni propozimin, oferta ime është e sinqertë
Lexo po ashtu Mickoski për deputetët e LSDM-së: Refuzoni propozimin, oferta ime është e sinqertë

Në trend Lajme

Më shumë
Kurti për situatën në veri: S'kam marrë ultimatum - gjërat nuk zgjidhen me trysni

Kurti për situatën në veri: S'kam marrë ultimatum - gjërat nuk zgjidhen me trysni

Lajme
Mustafa: Në vitin 2020 prishëm koalicionin me VV-në për të evituar konfrontimin me ShBA-të, vepruam mirë por e paguam shtrenjtë

Mustafa: Në vitin 2020 prishëm koalicionin me VV-në për të evituar konfrontimin me ShBA-të, vepruam mirë por e paguam shtrenjtë

Lajme
Të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e Qeverisë

Të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e Qeverisë

Lajme
'Trupin e treta në acid', gjenden pas 9 vitesh eshtrat e shqiptares së zhdukur

'Trupin e treta në acid', gjenden pas 9 vitesh eshtrat e shqiptares së zhdukur

Lajme
Nga masat e ashpra për Kosovën te shpallja “non grata” për Kurtin dhe Sveçlën, Euronews Albania publikon pikat e sanksioneve të mundshme

Nga masat e ashpra për Kosovën te shpallja “non grata” për Kurtin dhe Sveçlën, Euronews Albania publikon pikat e sanksioneve të mundshme

Lajme
Mbi 31 mijë lindje brenda dhe jashtë Kosovës gjatë vitit të kaluar - këta janë emrat më të përdorur

Mbi 31 mijë lindje brenda dhe jashtë Kosovës gjatë vitit të kaluar - këta janë emrat më të përdorur

Sociale
Kalo në kategori