LAJMI I FUNDIT:

Kaderi ngatërron datën, harroi 28 Nëntorin

Kaderi ngatërron datën, harroi 28 Nëntorin

Kader Kicaj është hyrja e fundit në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP Kosova 2.

Kader është një modele dhe influencere, ndërsa ishte zgjedhur “Miss Prizreni” në vitin 2016.

Ajo hyri rreth një muaj pas nisjes së formatit dhe tashmë është kthyer ndër personazhet më të komentuara në BBVK.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Kaderi shpesh herë është bërë virale edhe me deklarata të ndryshme që bën, por këtë herë ajo duket se ka harruar festën e 28 nëntorit.

Teksa po qëndronte me Besin dhe Lumbardhin, ajo ka thënë se “nuk e kam ditur se në çfarë date jemi”.

Megithatë, ngatërresat me data dhe orën për banorët e shtëpisë së famshme nuk janë të habitshme, pasi ata janë të mbyllur dhe shpesh herë humbin sensin e kohës.

Të gjitha lajmet nga Kader Kicaj
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kader Kicaj

Ndërkohë, kujtojmë që mbrëmë në ‘Prime’ pati debatet të shumta, ku edhe u hap një televotim për Ganië Gërminë nëse ai duhej të vazhdonte rrugëtimin në BBVK pas debatit të ashpër me Lumbardhin që ndodhi ditë më parë.

Por, publiku votoi që Gania të vazhdojë aventurën e tij brenda shtëpisë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori