Pasioni mes dy të dashuruarve, Justin Bieber dhe Sofia Richie, nuk ka fund.

Çifti ka shijuar disa momente romantike në Cabo San Lucas të Meksikës këtë të shtunë për të festuar ditëlindjen e 18 të Sofias.

Fotot tregojnë skenat e nxehta mes tyre, teksa dyshja nuk mund t’i mbante dot duart larg njëri tjetrit.

justin 1 justin 2 justin 3 justin 4 justin 5 justin 6 justin 7 justin 8 justin 9