LAJMI I FUNDIT:

Julian Deda – finalisti i dytë i Big Brother VIP Albania 3

Julian Deda – finalisti i dytë i Big Brother VIP Albania 3

Pas një periudhe votimi të mbushur me pritje dhe emocione, aktori i njohur shkodran Julian Deda është shpallur zyrtarisht si finalisti i dytë i edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”.

Votimi, i cili zgjati disa ditë, solli Julin përballë Meritonit në një televotim për të zgjedhur finalistin e dytë të këtij edicioni.


Juli i cili është shquar si një prej konkurrentëve më të fortë të këtij edicioni, ka fituar zemrat e publikut dhe ka siguruar mbështetjen e tyre të vazhdueshme përmes votave.

Kjo fitore i hap atij rrugën drejt finales së madhe, ku ai do të ketë shansin të konkurojë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Ndërkohë, aktori Romeo Veshaj, tashmë ka gjithashtu një vend të sigurt në finale, pasi u shpall finalisti i parë disa javë më parë.

Në dy edicionet e para të Big Brother VIP Albania ka pasur nga katër konkurrentë në finale dhe duke u nisur nga kjo logjikë, për në finalen e madhe të këtij edicioni kanë ngelur edhe dy vende të lira. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Diddy është i tmerruar nëse do të shfaqen video të tjera të dëmshme, pasi ai u filmua duke rrahur ish-in Cassie Ventura

Diddy është i tmerruar nëse do të shfaqen video të tjera të dëmshme, pasi ai u filmua duke rrahur ish-in Cassie Ventura

Magazina
Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Magazina
Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Magazina
Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Magazina
Kalo në kategori