LAJMI I FUNDIT:

Joe Jonas dhe Sophie Turner shpenzojnë kohën duke u shëtitur në Los Angeles

Joe Jonas dhe Sophie Turner shpenzojnë kohën duke u shëtitur në Los Angeles
Joe Jonas dhe Sophie Turner (Foto: DailyMail)

Joe Jonas dhe Sophie Turner janë duke e shijuar statusin e të qenurit prindër.

Çifti i lumtur së fundmi janë parë duke u shëtitur me vajzën e tyre, Willa, në rrugët e Los Angeles, shkruan Daily Mail.


Që të dy ishin të veshur në mënyrë sportive, teksa sytë në shumicën e rasteve i kishin tek vajza.

Për shkak të pandemisë coronavirus, Joe dhe Sophie janë parë duke mbajtur maska mbrojtëse.

Aktorja dhe këngëtari filluan lidhjen në vitin 2016, ndërsa u martuan në Las Vegas rreth vitit 2019.

Tashmë që janë bërë prindër, ata janë më të përkushtuar në rritjen e Willa, që erdhi në jetë javë më parë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Influencuesja shpjegoi pse e la legjendarin Kaka: Ai ishte shumë i përsosur për mua

Influencuesja shpjegoi pse e la legjendarin Kaka: Ai ishte shumë i përsosur për mua

Magazina
Pas thashethemeve se ka ndërprerë kontaktet me menaxherin e tij, Bardhi reagon në Instagram

Pas thashethemeve se ka ndërprerë kontaktet me menaxherin e tij, Bardhi reagon në Instagram

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Dua Lipa nxjerr në pah figurën e saj mbresëlënëse, ndërsa ndan fotografi nga prapaskenat e këngës së saj të re “Illusion”

Dua Lipa nxjerr në pah figurën e saj mbresëlënëse, ndërsa ndan fotografi nga prapaskenat e këngës së saj të re “Illusion”

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
Kalo në kategori