LAJMI I FUNDIT:

Jesse James: Nuk jam penduar që tradhtova bashkëshorten

Jesse James: Nuk jam penduar që tradhtova bashkëshorten

Jesse James, një nga personalitet më të shquara të televizonit është kthyer së fundmi në retrospektivë, duke kujtuar martesën e tij pesë vjeçare me Sandra Bullock.

Reklama

Ka shtatë vite që kjo martesë ka marrë fund, dhe shkas për këtë gjë u bënë skandalet e tij, të zbuluara nga shumë femra, me të cilat ai kishte tradhëtuar bashkëshorten gjatë kohës sa ishte i martuar.

“Po, unë e tradhtova bashkëshorten time”, ka thënë Jesse për Daily Mail.

“Po e pranova, mbajta përgjegjësitë dhe kërkova falje. Ky është fundi i gjithë kësaj historie. Në përgjithësi të gjithë tradhtojnë, si burrat edhe gratë. Është pjesë e jetës”, vazhdoi më tej në rrëfimin e tij showmeni i njohur.

“Njerëzit pëlqejnë shumë të të shohin se si shkatërrohesh. Sa më keq bëhesh, aq më shumë të tjerët gëzohen. Teksa kujtoj tani atë kohë, mendoj se ka qenë një reagim i tepërt, i cili më shkatërroi”, ka shtuar më tej James.

Por pavarësisht kësaj, Jasse është shprehur se nuk ndjehet i penduar për atë çfarë ka bërë, pasi sipas tij gjithçka është një sfidë e jetës. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Kalo në kategori