LAJMI I FUNDIT:

Jepet puthja e parë në Ferma VIP Albania

Jepet puthja e parë në Ferma VIP Albania
Foto: Screenshot/YouTube

Muzikali “Mamma Mia” është sfida që Agai u ka dhënë fermerëve dhe që duhet ta realizojnë brenda kësaj jave.

Rolet janë ndarë dhe fermerëve fillimisht iu dha mundësia që ta shihnin filmin e më pas të nisnin provat.


Baby G do të jetë në rolin e Sophies ndërsa Xhesika në rolin e të fejuarit të Sophies, Sky.

Foto: Screenshot/YouTube

Dhe një nga skenat që duhet të bëhet është edhe ajo e puthjes, ku për këngëtaren duket paksa e sikletshme.

Nuk mban dot lotët - Fjoralba Ponari ndërpret emisionin pas një poezie kushtuar nënës
Lexo po ashtu Nuk mban dot lotët - Fjoralba Ponari ndërpret emisionin pas një poezie kushtuar nënës

Për ta bërë më të lehtë këtë, ‘trajnimin’ i ka dhënë aktorja Mariana Kondi, e cila tashmë dihet se është aktore.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo skemë ka shkaktuar shumë të qeshura dhe reagim tek fermerët e tjerë që ishin në dhomën e gjumit dhe e panë këtë skenë nga afër.

Në Ferma VIP, ata janë shumë aktiv me sfida e lojëra të ndryshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Magazina

"Nuk e 'ngjes' mikrofonin, a po më 'nin', n'daç bjer zarf të zi e të gjelbër", Meritoni reagon i revoltuar kundrejt produksionit

Magazina
Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Magazina
Alma Bektashi flet për herë të parë për divorcin: Nuk jam as e para as e fundit, njerëzit ndahen, e lidhen me dikë tjetër

Alma Bektashi flet për herë të parë për divorcin: Nuk jam as e para as e fundit, njerëzit ndahen, e lidhen me dikë tjetër

Magazina
Ajsel Grezda konfirmon ndarjen nga futbollisti Eros Grezda

Ajsel Grezda konfirmon ndarjen nga futbollisti Eros Grezda

Magazina
U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

Magazina
Kalo në kategori