LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lopez shfaqet në formë të mirë me një fustan rozë, në eventin e dyqanit “Intimissimi”

Jennifer Lopez shfaqet në formë të mirë me një fustan rozë, në eventin e dyqanit “Intimissimi”

Jennifer Lopez shfaqi figurën e saj në një ansambël tërheqës, teksa mori pjesë në prezantimin e koleksionit të saj të mëndafshtë për markën e të brendshmeve, “Intimissimi”, në New York të dielën.

Këngëtarja e këngës “On The Floor”, u ndal nga dyqani kryesor i vendosur në Midtown Manhattan për të ndihmuar në festimin e nisjes.


Koleksioni më i fundit përshkruhet si: “Ngritni bazat tuaja të përditshme, të krijuara me një përzierje të mikrofibrave luksoze ultra të lehta që ndihen si mëndafsh”, sipas faqes zyrtare të internetit, shkruan DailyMail.

Gjatë festimeve, Lopez vuri një ekran këmbëgjatë në një fustan të shkurtë rozë, të përqafuar me figura, i bërë nga një material i shkëlqyeshëm dhe temina. Rreth qafës së veshjes mund të shihej një zbukurim më i errët dhe rozë.

Ajo rrëshqiti në një palë këpucë rozë me majë të mbyllur për të përkuar me skemën e përgjithshme të ngjyrave të dukjes të saj.

Flokët e saj të gjata u ndanë në mes dhe rrodhën poshtë shpatullave të saj në valë elegante.

Ylli zgjodhi një palë vathë me rrathë, por zgjodhi të mos shtonte asnjë bizhuteri tjetër që bie në sy. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Magazina
I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Magazina
Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Magazina
A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Magazina
Kalo në kategori