LAJMI I FUNDIT:

Jared Leto rrëfen momentin e frikshëm, ku për pak sa nuk e humbi jetën

Jared Leto rrëfen momentin e frikshëm, ku për pak sa nuk e humbi jetën
Jared Leto (Foto: Getty Images/Guliver/Instagram/jaredleto)

Jared Leto për pak sa nuk e ka humbur jetën kur litari i sigurisë kishe filluar të këputej, ndërkohë që ndodhej në lartësi prej afro 183 metrash.

Aktori dhe këngëtari i njohur ishte duke u argëtuar në njërin prej hobive të tij, ashtu që e kaloi ditën në shkëmbinjtë e Red Rock të Nevadës, ku ka mundur të vdesë tragjikisht.


“Nuk dua të tingëlloj dramatik, por kjo është dita kur për pak sa nuk vdiqa”, ka thënë fituesi i Osarit duke treguar se ka mundur të rrëzohej duke u ngjitur në shkëmbinj.

“Shikova lart dhe për disa sekonda litari po këputej nga shkëmbi, derisa varesha rreth 183 metra në ajër. Mbaj mend se e shikova tokën poshtë meje. Ishte moment i çuditshëm – më pak i frikshëm, më shumë çështje fakti dhe melankolie”.

“Adrenalina u kthye kur isha kthyer në mur. Por, ia dolëm dhe jetuam për një ditë tjetër. Me gjithë këtë, ishte argëtuese. Vazhduam të ngjiteshim gjatë natës…”, ka shkruar në Instagram frontmeni i grupit “Thirty Seconds to Mars”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Magazina
Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Edhe Meritoni në finale - për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Edhe Meritoni në finale - për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Magazina
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Magazina
Françeska eliminohet nga BBVA - pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Françeska eliminohet nga BBVA - pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Magazina
Kalo në kategori