Ajo është një nga yjet e filmit ekzotik të bazuar në histori të vërtetë, “Hustlers”.

Dhe të gjithë sytë ishin te Jennifer Lopez, ndërsa u shfaq në premierën e filmit të saj, të mbajtur në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Toronto (TIFF).

50-vjeçares iu bashkua edhe i fejuari i saj, Alex Rodriguez, 44 vjeç, shkruan DailyMail transmeton Telegrafi.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez (Foto: Getty Images/Guliver)

Lëkura e shkëlqyer e Jenniferit u shfaq në Maison de Couture, në një fustan të marigoldit. Aktorja po ashtu kishte vënë bizhuteri diamanti, dhe një çantë në formë tufë parash, në përputhje me temën e filmit.

Nga ana tjetër, Alex dukej tejet atraktiv me një kostum dhe këmishë të bardhë, pa kravatë.

Publikohet traileri i filmit "Hustlers", Jennifer Lopez dhe Cardi B shfaqen tejet atraktive Publikohet traileri i filmit "Hustlers", Jennifer Lopez dhe Cardi B shfaqen tejet atraktive

Përveç J.Lo, pjesë e këtij filmi është edhe reperja Cardi B, ku të dyja vijnë në rolin e striptizeres. /Telegrafi/

Jennifer Lopez (Foto: Getty Images/Guliver)

Jennifer Lopez (Foto: Getty Images/Guliver)