LAJMI I FUNDIT:

Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Ivana Knoll u shfaq në Volksparkstadion në Hamburg.

Tifozja më e famshme kroate është shfaqur me geta të kuqe, të kombinuar me një triko të shkurtër bardh e kuq.

Knoll tërhoqi vëmendjen e fansave dhe fotografëve kroatë dhe bëri një shenjë në zemër me duar dhe dërgoi puthje nga tribuna.


Ivana Knoll

Ajo arriti në Gjermani pak para nisjes së Kampionatit Evropian, gjersa ndau detaje nga akomodimi në Berlin.

“Kam paguar 650 euro për një natë, dhe çmimi përfshin: dhomë të vjetër pa ngrohje, palestra dhe pishina nuk janë të disponueshme për shkak të renovimeve dhe për më tepër, menaxheri është i papërshtatshëm”, shkroi ajo në një video.

Të gjitha lajmet nga Ivana Knoll
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ivana Knoll

Knoll tërhoqi vëmendje të madhe në Kampionatin Botëror në Katar në 2022.

Për të pati shkrime të ndryshme në tabloidet ndërkombëtare, duke u komentuar më shumë për paraqitjet. /Telegrafi/

Ivana Knoll

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori