LAJMI I FUNDIT:

Ish i dashuri i Adriana Matoshit, Keith Groeneveld i jep fund beqarisë me partneren e tij të re

Ish i dashuri i Adriana Matoshit, Keith Groeneveld i jep fund beqarisë me partneren e tij të re

Futbollisti belg, Keith Groeneveld, ka bërë të ditur se i ka dhënë fund beqarisë me partneren e tij të re.

Sportisti, e bëri të ditur këtë përmes imazheve të ceremonisë së kurorëzimit, të cilat i publikoi në Instagram.

Muaj më parë, mediat raportuan se Keith kishte gjetur dashurinë e tij të re, pas lidhjes së shumëpërfolur me aktoren dhe deputeten e njohur Adriana Matoshi.


Foto: Keith Groeneveld / Instagram

Lidhja e tij me aktoren shqiptare ka qenë një temë e vazhdueshme e diskutuar nga publiku. Pas ndarjes së tyre, reagimet dhe spekulimet rreth situatës së tyre personale vazhdojnë të mbeten në qendër të vëmendjes në mediat sociale.

Keith Groeneveld, përveç karrierës së tij sportive, mbetet një figurë e rëndësishme në skenën e mediave, ku publiku vazhdon të mbetet i interesuar për zhvillimet e fundit në jetën e tij personale. /Telegrafi/

Foto: Keith Groeneveld / Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Magazina
Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Magazina
Kalo në kategori