LAJMI I FUNDIT:

Ish-bashkëshortin e njoftoi përmes mediave se po ndahej, ndërsa tash Megan Fox me sarkazëm thotë se ka harruar që ka fëmijë

Ish-bashkëshortin e njoftoi përmes mediave se po ndahej, ndërsa tash Megan Fox me sarkazëm thotë se ka harruar që ka fëmijë
(Foto: Instagram/meganfox)

Megan Fox ka nxitur komente të shumta negative nën fotografinë e fundit që ka postuar në profilin e saj në Instagram, ndërsa vendosi t’i përgjigjej njërit prej komentuesve.

Reklama

Gjegjësisht, në një seri fotografish në të cilat ka pozuar duke vënë në plan të parë gjoksin, teksa në kokë mban një kapelë, nuk munguan komentet për pamjen e saj.

“Plastika është e dëmshme për mjedisin”; “Tani dukesh si Kardashian dhe është kaq zhgënjyese”; “Të lutem ndalo me operacionet plastike. Dikur ishe shumë e bukur” – kanë shkruar ndjekësit e saj duke aluduar në ndërhyrje estetike, mirëpo Megan nuk ka reaguar ndaj këtyre komenteve.

View this post on Instagram

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Megjithatë, kur një ndjekëse e ka pyetur se ku ndodhen fëmijët e saj, aktorja nuk ka hezituar të përgjigjet.

“Prit, prit… Unë kam fëmijë? O Zot, e dija që kam harruar diçka. Ju lutem thirreni shpejt hotelin Beverly Hills, atje i kamë parë për herë të fundit. Ndoshta dikush i ka dorëzuar në ‘të humbur-të gjetur’”, ishte reagimi i saj.

(Foto: Instagram/meganfox)

Fox është nënë e tre fëmijëve nga martesa me Brian Austin Green. Çifti u nda në maj të vitit 2020, ndërsa ish-bashkëshorti i saj mësoi përmes mediave për ndarjen e tyre. Shumë shpejt Megan njoftoi se është në lidhje me Machine Gun Kelly, me të cilin është aktualisht e fejuar. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/meganfox)

Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Magazina
Kalo në kategori