LAJMI I FUNDIT:

Ish-aktori i “O sa mirë”, Ernest Zymberi bëhet baba për herë të dytë

Ish-aktori i “O sa mirë”, Ernest Zymberi bëhet baba për herë të dytë
Foto: YouTube

Ish-aktori i “O sa mirë”, Ernest Zymberi, është bërë baba për herë të dytë.

Reklama

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij në Facebook.

Ai dhe bashkëshortja e tij kanë mirëpritur një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Rron.

Postimi i plotë i Zymberit (pa ndërhyrje):

“Mire se erdhe ne jete RRON!

Duke te pritur ty, Une,Nani e Mara jemi pregaditur qe mbi te gjitha te japim dashuri te pafund. Uroj qe te kesh shendet e shume gezime ne jete. Do te bejme gjithcka qe ne e kemi ne doren tone, qe ty te mos mungoj asgje.

Po ti falim netet pa gjume, sakrificen e dhimbjet e Nanit per juve, lodhjen e merakun tone ne kembim te mbaresise per ty.

Me ty dhe Maren krijuam familjen tone te vogel me dashuri te madhe!

Faleminderit Zot

Faleminderit Dr. Fitnete Rraci Nuraj per profesionalizmin dhe humanitetin!

Falenderojme stafin e American Clinic, per kujdes dhe pritje te jashtzakonshme”. /Telegrafi/

Foto: Facebook

Në trend Magazina

Më shumë
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Butrint Avdyli
Kalo në kategori