LAJMI I FUNDIT:

Irina Shayk dhe Bradley Cooper pozojnë bashkë nga pushimet duke i forcuar spekulimet se janë pajtuar

Irina Shayk dhe Bradley Cooper pozojnë bashkë nga pushimet duke i forcuar spekulimet se janë pajtuar
(Foto: Instagram/irinashayk)

Tre vjet pas ndarjes së tyre, Bradley Cooper dhe Irina Shayk kanë publikuar fotografi nga pushimet e përbashkëta, duke nxitur thashetheme të reja për pajtimin e tyre.

Reklama

Imazhet nga një vend tropikal u shfaqën në profilin e modeles në Instagram, ku ajo i shtoi përshkrimit një simbol të zemrës. Në njërën prej tyre, ish-çifti shihet duke pozuar së bashku të buzëqeshur.

Përveç plazhit dhe detit të bukur, Shayk dhe Cooper kaluan kohë edhe në shoqërinë e kafshëve, ndërsa modelja ka kapur edhe një moment ku duken këmbët e tyre ndërsa në sfond janë peshkaqenët.

(Foto: Instagram/irinashayk)

Fansat e tyre nuk e kanë fshehur kënaqësinë që e kanë parë sërish bashkë çiftin e famshëm dhe këtë e kanë shprehur në komente.

Një trup i këtillë nuk skalitet vetvetiu: Irina ushtron çdo ditë nga dy orë, do të befasoheni për faktin çfarë ajo ha
Lexo po ashtu Një trup i këtillë nuk skalitet vetvetiu: Irina ushtron çdo ditë nga dy orë, do të befasoheni për faktin çfarë ajo ha

Meqë ra fjala, kjo nuk është hera e parë që çifti kalon kohë së bashku. Ndodhi gjithashtu në fund të vitit 2021 kur ata ishin parë duke ecur nëpër New York dorë për dore.

(Foto: Instagram/irinashayk)

Lidhja e tyre zgjati nga viti 2015 deri në vitin 2019 dhe së bashku kanë një vajzë pesëvjeçare.

Irina Shayk i lë pak vend imagjinatës me paraqitjen provokuese në bikini gjatë pushimeve në Ibiza
Lexo po ashtu Irina Shayk i lë pak vend imagjinatës me paraqitjen provokuese në bikini gjatë pushimeve në Ibiza
(Foto: Instagram/irinashayk)

Pavarësisht se si ishte marrëdhënia e tyre, çifti ka theksuar vazhdimisht se e vlerësojnë njëri-tjetrin si partnerë dhe prindër. Por, ka shumë mundësi që tani ata të kenë vendosur t’i japin dashurisë së tyre një tjetër shans.

Që kur u ndanë, kujtojmë se Shayk ishte i lidhur edhe me Kanye West, pas divorcit të reperit nga Kim Kardashian, por modelja nuk e konfirmoi asnjëherë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by irina shayk (@irinashayk)


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Magazina
Kalo në kategori