LAJMI I FUNDIT:

Identifikohet autori i të shtënave pranë Kongresit

Identifikohet autori i të shtënave pranë Kongresit

ABC News dhe NBC News, raportojnë se policia ka identifikuar autorin e të shtënave pranë Kongresit, i cili sipas një raporti fillestar quhet Larry Daëson nga Tennesse.

Reklama

Kjo nuk është hera e parë që Dawson ka bërë një veprim të pamatur, pasi kohë më parë ishte futur në Dhomën e Përfaqësuesve duke bërtitur se është “Profeti i Zotit”, transmeton Telegrafi.

Në dhjetor të vitit të kaluar, Dawson ishte arrestuar nga policia për hyrje të paautorizuar në Capitol Hill. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Putinit nuk do t'i pëlqenin këto imazhe të tankeve të ushtrisë së tij – të cilat kthehen nga vija e frontit në Ukrainë

Putinit nuk do t'i pëlqenin këto imazhe të tankeve të ushtrisë së tij – të cilat kthehen nga vija e frontit në Ukrainë

Botë
NASA hapi sondën me mostra të një asteroidi të rrezikshëm, çfarë gjetën në të shkencëtarët

NASA hapi sondën me mostra të një asteroidi të rrezikshëm, çfarë gjetën në të shkencëtarët

Botë
Pamjet tronditëse tregojnë vajzën 3-vjeçare duke qëlluar veten në Miami

Pamjet tronditëse tregojnë vajzën 3-vjeçare duke qëlluar veten në Miami

Amerika
Rusia humbi 320 ushtarë vetëm ditën e fundit – Ukraina publikon edhe humbjet ruse në përgjithësi

Rusia humbi 320 ushtarë vetëm ditën e fundit – Ukraina publikon edhe humbjet ruse në përgjithësi

Botë
Bullgaria dërgon raketa S-300 në Ukrainë

Bullgaria dërgon raketa S-300 në Ukrainë

Evropa
Moska publikon intervistën me admiralin

Moska publikon intervistën me admiralin "e vdekur"

Botë
Kalo në kategori