LAJMI I FUNDIT:

Hull City do t’i paguajë Interit 12 milionë euro për Ranocchian

Hull City do t’i paguajë Interit 12 milionë euro për Ranocchian

Interi raportohet se do të arkëtojë 12 milionë euro nga Hull City për shërbimet e Andrea Ranocchias.

Reklama

Huazimi i Rannocchias te Hull City ishte shumë i suksesshëm.

Nerazzurët kanë njoftuar skuadrën angleze se mund ta mbajnë lojtarin për 12 milionë euro.

Hull City dëshiron ta bëjë këtë transfer permanent dhe do të paguajë shumën e kërkuar nga Nerazzurët.

Ky është lajm i mirë për Interin që tash mund t’i investojë këto të holla në afatin kalimtar. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Mund ta kishin nënshkruar për vetëm tre milionë euro më 2017, Liverpoolit tani i duhet të paguajë 200 milionë euro për pasuesin e Salah

Premier League
Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Shtatë shtetet e vetme që janë ndaluar të luajnë në histori të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Man Utd i gatshëm të shesë Sanchon për një çmim të lirë

Premier League
Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Messi tregon se si e mendon të ardhmen, punën që synon ta bëjë pas pensionimit

Ndërkombëtare
Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Talenti nën pronësi të Barcelonës, Vitor Roque pëson lëndim të rëndë në Brazil - largohet me barelë

Ndërkombëtare
Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kryetari i Gjilanit poston foto të një stadiumi modern dhe ironizon me projektin e Suharekës për stadiumin e ri

Kosovë
Kalo në kategori