LAJMI I FUNDIT:

Hoteli luksoz në Dubai ofron për klientët edhe aeroplanin e saj privat prej 97 milionë eurosh

Hoteli luksoz në Dubai ofron për klientët edhe aeroplanin e saj privat prej 97 milionë eurosh

Hotelet me pesë yje sot ofrojnë gjithçka, nga shërbyesit personalë dhe vilat private me pishinë, tek veturat Bentley me shoferë dhe suita të mëdha mermeri.

Reklama

Por pak hotele luksoze iu ofrojnë klientëve të tyre shfrytëzimin e aeroplanit të tyre privat, plotësisht të personalizuar prej 97 milionë eurosh, transmeton Telegrafi.

Hoteli i famshëm “Five Hotel and Resorts” në Dubai ka lansuar shërbimin e saj të aeroplanëve me markën ACJ TwoTwenty.

Dhe të ftuarit mund të marrin me qira aeroplanin 16-vendësh për 12 mijë euro – ose 755 euro për person – në orë. Megjithatë, ka të ngjarë të zbatohet një shpenzim minimal.

Aeroplani përmban një suitë të madhe me një krevat të madh dhe banjo luksoze, një tavolinë për tetë persona, një kuzhinë të pajisur plotësisht, si dhe shampanjë dhe havjar.

I projektuar për të sjellë në qiell atmosferën e gjallë të hotelit të famshëm të festave, aeroplani quhet Nine Hotel Five dhe përmban ndriçim ambienti, ambiente të brendshme elegante dhe një sistem zanor të teknologjisë së fundit. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Fun
'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Interesante
Brekë prezervativë: A do të donit ta shihni partnerin në shtrat me këto? (Video)

Brekë prezervativë: A do të donit ta shihni partnerin në shtrat me këto? (Video)

Fun
Prej nga është gjeldeti? Nuk mund ta besoni se si e quajnë në vende të ndryshme!

Prej nga është gjeldeti? Nuk mund ta besoni se si e quajnë në vende të ndryshme!

Fun
Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Interesante
A mund ta gjeni pataten që fshihet në mesin e këtyre arinjve?

A mund ta gjeni pataten që fshihet në mesin e këtyre arinjve?

Fun
Kalo në kategori