LAJMI I FUNDIT:

Hodgson ka folur për herë të parë pas dorëheqjes

Hodgson ka folur për herë të parë pas dorëheqjes

Roy Hodgson ka folur për herë të parë pas dorëheqjes prej kombëtares angleze.

Reklama

Ai ka marrë përgjegjësinë për eliminimin prej evropianit të futbollit, Euro 2016.

“Unë mendoj se dikush është dashur të shigjetohet për humbjen. Njerëzit janë ende të mençur”

“Nuk e di se çfarë jam duke bërë këtu. Mendova se deklarata ime e mbrëmshme ishte e mjaftueshme. Unë kam folur rreth pikave të rëndësishme”, tha Hodgson.

Mediat kanë raportuar se si pasardhës të Hodgson mund të jenë Gary Southgate, Brendan Rodgers dhe Gary Neville. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Bundesliga
Uzuni me golin e tij ngjit Granadën në La Liga dhe mbyll sezonin si golashënuesi më i mirë i kampionatit

Uzuni me golin e tij ngjit Granadën në La Liga dhe mbyll sezonin si golashënuesi më i mirë i kampionatit

La Liga
Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Ligat tjera
The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat - fajtorë nuk janë trajnerët

The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat - fajtorë nuk janë trajnerët

Premier League
Bad News Eagles shënojnë fitoren e dytë në turneun CCT Online Finals 1

Bad News Eagles shënojnë fitoren e dytë në turneun CCT Online Finals 1

eSports
Kalo në kategori