Nuk kanë të përfunduar telashet për aktoren e famshme të serialit “Melrose Place”.

Heather Locklear është shtruar në spital disa orë pasi u lirua nga burgu.

Aktorja e famshme u arrestua pasi sulmoi një polic dhe një punonjës të shërbimit mjeksor në shtëpinë e saj në jug të Kalifornisë.

Por mjekët u thirrën në shtëpinë e saj pasi Locklear dyshohet se kishte marrë mbidozë.

Raportohet se aktorja i mor me ambulancë dhe u dërgua në spital.

Ylli 56-vjeçar thuhet se është në gjendje të qëndrueshme dhe po merr trajtim. /Telegrafi/