Boksieri i njohur shqiptar, Haxhi Robin Krasniqi, po shijon jetën në lidhje.

Ai ka kohë që është në një romancë me bukuroshen, Heidi Lushtaku, një modele e njohur në Zvicër.

Dyshja shihen shpesh në ngjarje të ndryshme në mbarë Evropën dhe nuk e fshehin dashurinë në rrjetin social Instagram.

Të gjitha lajmet nga estrada shqiptare (Foto/Video) Të gjitha lajmet nga estrada shqiptare (Foto/Video)

Është vet Haxhiu ai që ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shfaqet me Heidin e cila duket elegante dhe atraktive.

???? #ihavethebest

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi.lushtaku) on Sep 11, 2017 at 2:14am PDT

“E kam më të mirën”, ka shkruar Haxhiu në këtë postim.

Haxhi Krasniqi pritet t’i kthehet shpejt ringut pasi u mposht nga legjenda e boksit, Artur Abraham. /Telegrafi/