LAJMI I FUNDIT:

Hajdutët thyejnë shtëpinë e Diddy – Në vitin 2018 aty u gjet e vdekur edhe ish-partnerja e tij

Hajdutët thyejnë shtëpinë e Diddy – Në vitin 2018 aty u gjet e vdekur edhe ish-partnerja e tij
Diddy Foto: Daily Mail

Rep-artisti i njohur, Sean ‘Diddy’ Combs, sërish është ballafaquar me një situatë të tmerrshme.

Reklama

Shtëpia e tij në Los Angeles është thyer nga hajdutët gjatë ditës së sotme (hënë), derisa mediat ndërkombëtare po raportojnë për një rast të tillë, shkruan Daily Mail.

Po në të njëjtin vend, në vitin 2018 ishte gjetur e vdekur ish-partnerja e tij, Kim Porter.

Për fat të mirë, policia në LA ka arritur të kap hajdutin, ndërsa tashmë është duke u marrë në pyetje.

Familja e reperit është duke shikuar në shtëpi nëse është duke munguar diçka, për t’u përdorur kundër tij.

Ndërkaq, gjatë muajit të kaluar, Diddy pati rastin që të kujtojë të ndjerën, Kim, në përvjetorin e 50-të të lindjes. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Kalo në kategori