LAJMI I FUNDIT:

Gruaja e Vinnie Jones vdiq nga kanceri, nga i cili vuan edhe ai

Gruaja e Vinnie Jones vdiq nga kanceri, nga i cili vuan edhe ai
Tanya Jones dhe Vinnie Jones (Photo by Charley Gallay/Getty Images)

Ish-futbollisti anglez i shndërruar në aktor, Vinnie Jones, e ka humbur bashkëshorten nga kanceri, nga i cili vuan edhe vet ai.

Tanya ndërroi jetë në moshë 53 vjeçare nga melanoma malinje – lloji më i rrezikshëm i kancerit të lëkurës.

Vinnie Jones dhe Tanya Jones (Foto: Frazer Harrison/Getty Images for BritWeek/Guliver)

Ajo ka luftuar me sëmundjen vdekjeprurëse së bashku me burrin e saj, duke qenë se edhe 54-vjeçari ishte diagnostikuar me këtë lloj kanceri në vitin 2013.

Gruaja e Jones vdiq të shtunën në shtëpinë e tyre në Los Angeles, ndërsa Vinnie ndodhej pranë saj.

Tanya ka pasur probleme shëndetësore edhe në të kaluarën, ndërsa në moshën 21 vjeçare kishte bërë transplantim të zemrës, ndërsa në dy raste të tjera është operuar për shkak të kancerit të qafës së mitrës. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismaili publikon imazhin e përmendores nudo të Mbretëreshës Teutë: Në religjion femrat janë të mbuluar, si ma komentoni këtë

Adelina Ismaili publikon imazhin e përmendores nudo të Mbretëreshës Teutë: Në religjion femrat janë të mbuluar, si ma komentoni këtë

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Nisin xhirimet e

Nisin xhirimet e "O Sa Mirë" për sezonin rikthyes

Magazina
Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Magazina

"Tradhtia është prerje në besë, të dënohet me burg" - përplasen Romeo dhe Heidi në debatin e tyre brenda shtëpisë

Magazina
Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Magazina
Kalo në kategori