Muzikanti amerikan, Pharrell Williams dhe gruaja e tij, Helen Lasichanh, janë bërë prindër të trinjakëve.

Reklama

Çifti e ka publikuar lajmin me entuziazëm të madh ndërsa tre fëmijët dhe nëna e tyre janë të shëndoshë.

Vanity Fair raporton se nuk janë bërë të ditur gjinitë e fëmijëve.

Williams dhe Lasichanh janë martuar në vitin 2013.

Krijuesi i hitit “Happy” nga martesa me Helen e ka edhe një djalë tetëvjeçar. /Telegrafi/

Yjet që nuk po plaken (Foto) Yjet që nuk po plaken (Foto)