LAJMI I FUNDIT:

Gruaja e cila është 15 centimetra më e gjatë se bashkëshorti, thotë se tjerët e ngatërrojnë atë me të birin e saj

Gruaja e cila është 15 centimetra më e gjatë se bashkëshorti, thotë se tjerët e ngatërrojnë atë me të birin e saj

Një grua e cila është për 15 centimetra më e gjatë se bashkëshorti i saj, thotë se njerëzit shpesh e ngatërrojnë atë me të birin e saj.

Reklama

Jesika dhe Hunter u takuan në vitin 2020 dhe pavarësisht dallimit të madh në gjatësi – ata bëjnë një jetë shumë të lumtur, transmeton Telegrafi.

Ata madje janë shumë të gëzuar që janë martuar dhe për asnjë moment nuk u është zbehur lidhja e tyre nga spekulimet për gjatësinë.

Jesika është 182 centimetra e gjatë kurse ai 167. E derisa Jesika thotë se është më shumë se e lumtur që “është luga e gjatë” dhe ulet në ulëset e pasme të veturës e Hunter në atë të shoferit – thotë se gjërat mes tyre nuk kanë qenë gjithmonë “me lule”.

“Kam pasur shokë e shoqe që vazhdimisht më pyesnin se pse jam me dikë që është shumë më i shkurtër se unë. Madje shpesh të huaj më pyesnin nëse është djali im apo nëse kam nevojë për një burrë të vërtetë”, tha ajo. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Brenda ‘pallatit fantazmë’ të braktisur në Bali, të cilin vendasit e shmangin dëshpërimisht për shkak të shpirtrave

Brenda ‘pallatit fantazmë’ të braktisur në Bali, të cilin vendasit e shmangin dëshpërimisht për shkak të shpirtrave

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Interesante
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Përpiu tri bretkosa për ‘shërim’, i nxjerrin nga gjoksi parazitin e gjatë 13 centimetra (Foto)

Përpiu tri bretkosa për ‘shërim’, i nxjerrin nga gjoksi parazitin e gjatë 13 centimetra (Foto)

Interesante
Nëse do të shfrytëzohej VAR-i në një marrëdhënie, atëherë do të dukej kështu!

Nëse do të shfrytëzohej VAR-i në një marrëdhënie, atëherë do të dukej kështu!

Fun
Kalo në kategori