LAJMI I FUNDIT:

Graham Norton shokon dëgjuesit, zbulon se do të heqë dorë nga emisioni i tij i fundjavës në “Virgin Radio”

Graham Norton shokon dëgjuesit, zbulon se do të heqë dorë nga emisioni i tij i fundjavës në “Virgin Radio”

Graham Norton ka konfirmuar se ai do të largohet nga shfaqjet e tij të fundjavës në “Virgin Radio” pas tre vitesh.

Prezantuesi irlandez, 60 vjeç, ka drejtuar “Radio Show Graham Norton” në stacion që nga viti 2021 së bashku me Maria McErlane.


Duke bërë të ditur lajmin e largimit të tij drejtpërdrejt në emisionin e së shtunës, Graham tha: Shfaqja nuk është një shfaqje normale sot, sepse kam një njoftim për të bërë. Unë jam disi jashtë! Po I lë fundjavat këtu në “Virgin Radio”, shkruan DailyMail.

Graham shtoi se ai nuk do të largohet plotësisht nga “Virgin Radio”, por do të largohet nga programi i fundjavës me efekt të menjëhershëm.

Shfaqja e tij e fundit e fundjavës do të jetë e diel, më 25 shkurt.

“Virgin Radio” zbuloi se ylli i “Strictly Come Dancing”, Angela Scanlon do të ndërhyjë në javët e ardhshme dhe u tha dëgjuesve të ‘përgatiteshin për një njoftim emocionues’.

Graham shpjegoi drejtpërdrejt në transmetim: “Unë do të jem ende në stacion herë pas here, por të shtunën dhe të dielën time të zakonshme, po largohem.

“Kam 13 vjet që punoj fundjavat mes këtu dhe vendit të vjetër dhe jeta ime ka ndryshuar pak, kështu që mendova, “Oh, dua fundjavat e mia të kthehen!”

“Pra, me të vërtetë, dy shfaqjet e ardhshme, sot dhe nesër, a po ju them vetëm faleminderit të gjithëve që dëgjuat.” /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Magazina
U përfol për krisje të lidhjes së tyre: Graciano flet për herë të parë për raportin me Argjirën, pas rihyrjes në BBVA

U përfol për krisje të lidhjes së tyre: Graciano flet për herë të parë për raportin me Argjirën, pas rihyrjes në BBVA

Magazina
Kalo në kategori