LAJMI I FUNDIT:

Gorenje Department Store, çdo ditë e më afër jush – tani edhe në Doganaj, Kaçanik!

Gorenje Department Store vazhdon zgjerimin e aktivitetit të saj edhe në Doganaj, Kaçanik – më saktësisht tek udhëkryqi Brezovicë – Tetovë.

Qendra zotëron hapësirë mbi 1530m2 dhe është e dizajnuar me standarde evropiane ku ofron ambient të këndshëm, shërbim dhe kualitet të lartë të produkteve.  Hapësira e mjaftueshme për ekspozim të artikujve ju bën të ndiheni komodë gjatë blerjes.

Gorenje Department Store gjithashtu sjell risi ne gamën e elektronikes, me mbi +500 artikuj në goSmart Electronics nga brendet botërore si: Dell, Acer, Asus, Lenovo, Xiaomi, Haylou, Ring, Bloody, Epson e shumë të tjera, duke ju ofruar zgjedhje për të gjitha produktet që keni nevojë.

Ju pret një shërbim cilësor dhe produkte kualitative me super çmime.

Gorenje Department Store ofron një gamë të gjerë të produkteve nga brendet:

GORENJE – Teknik e bardhë,
HISENSE – TV,
Poland Mobilje – Mobilje & Aksesor Mobilje,
goBAU – vegla pune,
GOGO Kids & Toys – Artikuj për fëmijë,
goFit – Artikuj për fitness,
goSmart – Elektronik,
goCasa – Artikuj për shtëpi

Vendi: DOGANAJ (KAÇANIK)
Adresa: Udhëkryqi Brezovicë – Tetovë

Ju mirëpresim,
Gorenje Department Store

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
AUV heq dilemat, domatet nga Shqipëria brenda parametrave të lejuar për konsum

AUV heq dilemat, domatet nga Shqipëria brenda parametrave të lejuar për konsum

Ekonomi
Dri Cena, kryeshefi i ri ekzekutiv i KRU

Dri Cena, kryeshefi i ri ekzekutiv i KRU "Hidrodrini" mban takim me Bordin e Drejtorëve

Ekonomi
Dyshimet për përmbajtje të hormoneve në domatet nga Shqipëria – nga janari Kosova importoi mbi 4 milionë kilogramë

Dyshimet për përmbajtje të hormoneve në domatet nga Shqipëria – nga janari Kosova importoi mbi 4 milionë kilogramë

Jehona Hulaj
Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Cinestar
Promobi fiton vëmendjen ndërkombëtare në Imm Cologne me dizajnet e saj të jashtëzakonshme të mobiljeve

Promobi fiton vëmendjen ndërkombëtare në Imm Cologne me dizajnet e saj të jashtëzakonshme të mobiljeve

Promobi
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Kalo në kategori