LAJMI I FUNDIT:

Goli i Adnan Januzajt ia dhuron tri pikë Real Sociedadit

Goli i Adnan Januzajt ia dhuron tri pikë Real Sociedadit

Real Sociedad ka shënuar fitore ndaj Celta Vigos me rezultat 2-1.

Reklama

Anësori shqiptar Adnan Januzaj ka gjetur golin në këtë duel ndaj Celtas.

Reprezentuesi i Belgjikës, ka shënuar golin e dytë dhe të fitores për Sociedadin kundër Celta Vigos (2-1).

Januzaj ka shënuar në minutën e 39-të nga pika e bardh e penalltisë.

Ai luajti vetëm 45 minuta në këtë ndeshje, duke u zëvendësuar në pjesën e dytë.

Real Sociedad mban vendin e pestë në La Liga me 50 pikë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Paraqitje fantastike me gola që në start te Rapid Bukuresht - dyfishohet vlera e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Kalo në kategori