Të dielën, futbollisti i njohur shqiptar Ermir Lenjani i ka dhënë fund beqarisë.

Ai dhe partnerja e tij, Herolinda, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore në Gjilan.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Ermir Lenjani (@lenjaniermir) on Jul 16, 2019 at 12:21pm PDT

Pjesë e dasmës ishin edhe shumë figura publike, e një ndër ta reperi i njohur nga Presheva, Gold AG.

Ky i fundit përveçse është argëtuar, duket se nuk ka hezituar që në një moment të kapë mikrofonin në duar, duke nisur të këndojë.

View this post on Instagram

👨🏼‍⚖️❤️👰🏻 14.07.2019

A post shared by Ermir Lenjani (@lenjaniermir) on Jul 15, 2019 at 11:29am PDT

Ai ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram një fotografi nga dasma, ku shfaqet duke interpretuar pranë çiftit të sapomartuar.

View this post on Instagram

Dasma e @lenjaniermir dhe Herolindës 👔👗

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on Jul 16, 2019 at 3:19pm PDT

“Dasma e Ermir Lenjanit dhe Herolindës”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë, ndërsa dyshja shfaqen duke bërë shqiponjën me duar pranë tij.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Gold AG përndryshe njihet për miqësinë e mirë që ka me një numër të madh fytyrash publike. /Telegrafi/