Rep-artisti i njohur, Gold Ad dhe Adem Ramadani kanë sjell këngën e re.

Kjo është bërë e ditur përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, nga të dy artistët.

“Era Ramazan” mban titullin prodhimtaria muzikore, për tekstin e së cilës është përkujdesur Agushi, kurse për melodinë Kreshnik Avdiu.

View this post on Instagram

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Dyshja kanë vendosur që projektin ta publikojnë edhe me klip, xhirime të cilat i ka kryer Imagine Films.

Kënga menjëherë pas lansimit ka filluar të pëlqehet nga publiku, duke marrë mijëra klikime në kanalin YouTube. /Telegrafi/