Gol maestral nga Enis Bardhi prej gjuajtjes së lirë – lojtari shqiptar zuri në befasi portierin

Maqedonia e Veriut është duke fituar 3-0 përballë Lihtenshtajnit në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës që mbahet në Katar në vitin 2022.

Maqedonasit arriti të realizonin gol pas vetëm shtatë minutash lojë, duke hapur kështu shanset e tyre për dy gola të tjerë.

Enis Bardhi shënoi një gol brilant nga gjuajtja e lirë në minutën e shtatë, duke zënë në befasi portierin kundërshtar.

Dy golat e tjerë u realizuan nga Aleksandar Trajkovski, duke dërguar Maqedoninë e Veriut në epërsi prej tre golash. /Telegrafi/

Pamjet tregojnë ‘Old Trafford’ drejt shkatërrimit  – Ronaldo kishte të drejtë kur foli për kushtet e klubit

Pamjet tregojnë ‘Old Trafford’ drejt shkatërrimit – Ronaldo kishte të drejtë kur foli për kushtet e klubit

Ish-ylli i Liverpoolit zbulon trajnerin e ardhshëm të Man United – thotë se ia tregoi një lojtar aktual i tyre

Wayne Rooney zbulon skandalin e lojtarëve të Man United - nëse vërtetohet do ketë pasoja

Spikeri thirri emrin e Mbappes në stadium, tifozët e PSG-së me veprim që pak kush e ka pritur

Mediat spanjolle e konfirmojnë, ideja për të futur Joselun në lojë kundër Bayernit nuk ishte e Ancelottit

"Do të jem tifozi më i madh i Tottenhamit ndonjëherë" - Kai Havertz me deklaratë sensacionale pas fitores së Arsenalit ndaj Man united