Aida Doçi e ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Goditëm”.

Këngëtarja e kishte paralajmëruar baladën e saj të re javë më parë dhe tash e ka sjellë për fansat e saj.

Aida Doçi paralajmëron baladën e re (Video) Aida Doçi paralajmëron baladën e re (Video)

Videoja e publikuar në YouTube është në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit, ndërsa dashamirët e muzikës saj kanë mundësinë ta dëgjojnë një tjetër baladë të interpretuar mirë.

Ready for tonight ❤️? Makeup & hair ? @selvetebegollisallonilinda

A post shared by Singer (@aidadoci1) on Dec 2, 2017 at 3:25pm PST

Bimi e ka bërë muzikën e kësaj kënge me tekst të shkruar nga Ghulo.

Nexhat Mujovi – Virusi është kujdesur për orkestrimin e baladës “Goditëm”.

Këngëtarja u bë e popullarizuar pikërisht për baladat e saja, të cilat pëlqehen shumë nga fansat e Aidës.

“A është e mundur” mban titullin kënga e saj më e fundit që është realizuar me videoklip.

(Foto: Instagram/AidaDoci1)

Videoja muzikore që është publikuar para një muaji në YouTube dhe është shikuar 1.7 milion herë. /Telegrafi/