LAJMI I FUNDIT:

Gjiko tregon se ku e ka fillesën hiti “Papuqe Gucci” dhe flet për ‘disset’ në muzikën rep

Gjiko tregon se ku e ka fillesën hiti “Papuqe Gucci” dhe flet për ‘disset’ në muzikën rep
Gjiko (Foto: ShoowRoom me Gentën/Dukagjini)

Gjiko i kishte në qejf papuçet që në fëmijëri. Ai ka treguar se këngës “Papuçet Gucci” i kanë paraprirë disa ngjarje edhe vite më parë.

Reklama

“I kam pasur një palë xhinse të gjera shumë edhe i pata veshur me sandale, krejt i vishnin me atlete, unë e pata zbuluar një formë me sandale. Një grua po ma bën: ‘O djalë i mirë me pantallona e fshive asfaltin’, ashtu t’u iu dhimbsur”, tha ai në emision “ShoowRoom me Gentën”.

Ndërsa me shaka ka treguar pse i pëlqejnë papuçet Gucci.

Lajmet për Gjikon
Lexo po ashtu Lajmet për Gjikon

“Po se janë më të lehta, më të përshtatshme i shti në këmbë edhe i heq. Këto atletet duhet hequr me thembër a diçka”, është shprehur Gjiko.

Ndërsa Gjiko ka treguar se ka ndonjë këngë ‘diss’ dhe se cili është disi më i mirë i mundshëm.

“Unë fort i ‘dissave’ nuk jam. ‘Dissi’ më i mirë është kur e bën një këngë të fortë që ka shumë sukses. Ku po do më mirë se sa sukses”.

“Nëse unë ia bëj një këngë dikujt, ia tregoj që ai ka pasur shumë rëndësi në jetën time që më paska shti të çohem t’i laj sytë, t’i vesh papuçet Gucci, të hyj në studio dhe të bëj këngë për atë person”, ka shpjeguar ai. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Këta janë 10 filmat më të mirë aksion të shekullit të 21-të

Këta janë 10 filmat më të mirë aksion të shekullit të 21-të

Magazina
Kalo në kategori