LAJMI I FUNDIT:

Gjiko: Secilit reper që ka mbijetuar në rep mbi pesë ose shtatë vjet, ia zgjas dorën

Gjiko: Secilit reper që ka mbijetuar në rep mbi pesë ose shtatë vjet, ia zgjas dorën
Gjiko (Foto: ShoowRoom me Gentën/Dukagjini)

Rivaliteti në muzikë, e sidomos në rep, është shumë i theksuar edhe në skenën tonë muzikore.

Reklama

Mirëpo, ka edhe reperë që kanë fituar respektin e kolegëve për punën e tyre.

Respektin e Gjikos e kanë fituar disa prej tyre, duke qenë se ka të tillë që ai ua zgjat dorën për punën që bëjnë.

Lajmet për Gjikon
Lexo po ashtu Lajmet për Gjikon

“Secili reper që ka mbijetuar në rep mbi pesë ose shtatë vjet lirish ia jap dorën”, ka thënë Gjiko në emisionin “ShoowRoom me Gentën”.

“Kjo është sikur të pranohesh në fakultet, por e kanë edhe ta kryejnë fakultetin”.

“Njëjtë është edhe me muzikë, mund të kesh sukses me një këngë dhe mund të shuhesh pas dy-tre muajve”.

“Sa ma gjatë që mbijeton je më i zoti. Atyre ua jap dorën”, ka theksuar reperi nga Peja. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Aktori Dane Cook martohet me partneren 27 vite më të re, Kelsi Taylor

Aktori Dane Cook martohet me partneren 27 vite më të re, Kelsi Taylor

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori