Policia ka njoftuar se është gjetur viktima femër  nga Fushë Kosova, e cila ishte raportuar si e zhdukur më 12 prill.

“Lidhur me rastin me 14.04.2019 njësia policore ka arritur që të gjejë ku ishte duke qëndruar viktima femër K-Shqiptare e raportuar si e zhdukur. Është bërë kontrollimi i shtëpisë ku ishte duke qëndruar viktima.

Një i dyshuar mashkull K-shqiptar është intervistuar dhe një tjetër gjendet në arrati”, njofton policia. /Telegrafi/