LAJMI I FUNDIT:

Gjendet pa shenja jete 50-vjeçari në Prizren, dyshimet e para flasin për vetëvrasje

Gjendet pa shenja jete 50-vjeçari në Prizren, dyshimet e para flasin për vetëvrasje

Pasditen e së dielës, një 50-vjeçar është gjendur pa shenja jete në fshatin Vlashnje të Prizrenit.

Reklama

Zëdhënësi i policisë për Rajonin e Prizrenit, Toger Shaqir Bytyqi ka thënë për Telegrafin se rasti është raportuar rreth orës 14:25.

Ai ka thënë se viktima është gjendur pa shenja jete në shtëpinë e tij në fshatin Vlashnje në Prizren.

“Dyshohet se i njëjti ka kryer vetëvrasje me pistoletë e cila është gjetur pranë trupit të pa jetë. Policia me urdhër të prokurorit ka bërë ekzaminim e vendit të ngjarjes dhe ka marr të gjitha provat, ndër to edhe një pistoletë me 24 fishekë”, ka thënë Bytyqi.

Trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore  në Prishtinë për ekzaminime të mëtejme./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Dosja e tre të arrestuarve për krime lufte në zonën e Vushtrrisë

Dosja e tre të arrestuarve për krime lufte në zonën e Vushtrrisë

Drejtësi
Projektligji për nënshtetësinë, Balla: Qytetarët e Kosovës mos të testohen për gjuhën

Projektligji për nënshtetësinë, Balla: Qytetarët e Kosovës mos të testohen për gjuhën

Lajme
Osmani pas takimit me Biden thotë se ka marrë garanca për mbështetjen e vazhdueshme amerikane ndaj Kosovës

Osmani pas takimit me Biden thotë se ka marrë garanca për mbështetjen e vazhdueshme amerikane ndaj Kosovës

Lajme
“Nuk je drejtoresh me na tregu çka me fol”, “Nuk e kam të qartë pse u preke kaq shumë” – përplasje mes deputetëve të PDK-së dhe LDK-së

“Nuk je drejtoresh me na tregu çka me fol”, “Nuk e kam të qartë pse u preke kaq shumë” – përplasje mes deputetëve të PDK-së dhe LDK-së

Lajme
Boshnjakët ankohen te Kurti për trajtimin e tyre në Serbi

Boshnjakët ankohen te Kurti për trajtimin e tyre në Serbi

Lugina
Profil për Dervish Carën, tetovari që tmerroi diplomacinë ruse

Profil për Dervish Carën, tetovari që tmerroi diplomacinë ruse

Kulturë
Kalo në kategori