LAJMI I FUNDIT:

Gjenden katër granata në parkingun e një lokali në Tiranë

Gjenden katër granata në parkingun e një lokali në Tiranë

Katër granata dhe dy kapsolla detonatore janë gjetur të hënën në parkingun e një lokali në Tiranë.

Reklama

Ngjarja ka ndodhur në Kombinat, në rrugën “Besim Alla”.

Policia tha se lënda plasëse është gjetur nga stafi i lokalit brenda një qeseje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /Euronews Albania/