LAJMI I FUNDIT:

Gjashtëmbëdhjetë yjet e famshëm që definitivsht “thyen” plakjen, duke u dukur gjithnjë të rinj

Gjashtëmbëdhjetë yjet e famshëm që definitivsht “thyen” plakjen, duke u dukur gjithnjë të rinj
2. Kanye West

Shpesh dëgjojmë se detoksi, yoga dhe meditimi janë metodat e reja të pavdekësisë.

Por disa shkencëtarë janë të habitur për sekretin e rinisë së përjetshme dhe se si pamja e disa të famshmëve nuk ka ndryshuar gjatë viteve.

Shumë njerëz i admirojnë, sepse ata duken edhe më të rinj se 10 vjet më parë.


Bright Side ka mbledhur fotografitë e të famshmëve që duken sikur pinë ujë nga burimi i të rinjve. /Telegrafi/

16. Jessica Alba

15. Reese Witherspoon

14. Gwyneth Paltrow

13. Christy Turlington

12. Jared Leto

11. Eva Mendes

10. Gabrielle Union

9. Liv Tyler

8. Kate Winslet

7. Pharrell Williams

6. Elijah Wood

5. Keanu Reeves

4. Adam Levine

3. Beyonce

2. Kanye West

1. Mila Kunis