LAJMI I FUNDIT:

Gjashtëmbëdhjetë aktorët e vjetër tashmë, por që në rininë e tyre kanë qenë shumë të bukur dhe tërheqës (Foto)

Gjashtëmbëdhjetë aktorët e vjetër tashmë, por që në rininë e tyre kanë qenë shumë të bukur dhe tërheqës (Foto)
Al Pacino

Kur ju shikoni aktorët më të vjetër, ju lehtë mund të imagjinoni se si këto dhelpra të nxehta thyen zemrat e vajzave me një vështrim të vetëm.

Bright Side  gjeti 16 fotografi që do të ju bëjnë ju, që të dëshironi të keni lindur në një dekadë të ndryshme, sepse këta burra mund t’i vënë ndjenjat tuaja në zjarr, me dukjen e tyre në kohën e rinisë, transmeton Telegrafi.

Clint Eastwood

Jeff Bridges

Mel Gibson

Michael Caine

Robert De Niro

Al Pacino

Ian McKellen

Dustin Hoffman

Alec Baldwin

Anthony Hopkins

Michael Douglas

Harrison Ford

Hugh Laurie

Sean Bean

Robert Redford

Colin Firth

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit bën bujë në mediet e huaja me paraqitjen e saj në Euro 2024

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit bën bujë në mediet e huaja me paraqitjen e saj në Euro 2024

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Mediumi kroat: Portieri i Shqipërisë është hit në Instagram dhe kuptohet pse

Mediumi kroat: Portieri i Shqipërisë është hit në Instagram dhe kuptohet pse

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Magazina

"Mos u gëzoni herët", Ivana Knoll thumbon tifozët pas ndeshjes Kroaci-Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori