Duket se kanë kaluar gjashtë muaj që nga vdekja e humoristit shqiptar, Rasim Thaçi-Cima.

Reklama

Kjo në bazë të një postimi të fundit të shpërndarë nga vajza e tij, këngëtarja Adelina Thaçi-Meta.

E njëjta në këtë ditë e ka kujtuar të atin duke theksuar se e ka të vështirë të flasë dhe se po i mungon mjaft shumë.

“Qoftë i përjetshëm kujtimi për ty babë, vështirë të flas, po më mungon shumë”.

“6 muaj pa ty”, kanë qenë fjalët e artistes së mirënjohur e cila i ka bërë një vizitë tek varri.

Të gjitha lajmet nga Adelina Thaçi Të gjitha lajmet nga Adelina Thaçi

Të shumta kanë qenë edhe reagimet në hapësirën për komente, duke shtuar se një artist i tillë po u mungon të gjithëve.

Reklama

Adelina Thaçi-Meta (Foto: Instagram)

I ndjeri ndërroi jetë në mars të këtij viti si pasojë e komplikimeve me COVID-19. /Telegrafi/

Reklama