LAJMI I FUNDIT:

Gjarpri trazon pasagjerët e aeroplanit që po zbarkonte në New Jersey

Gjarpri trazon pasagjerët e aeroplanit që po zbarkonte në New Jersey

Autoritetet iu përgjigjën një aeroplani që zbarkoi në Newark, New Jersery, pasi pasagjerët në fluturimin e tij nga Tampa, i Floridas, gjetën një gjarpër në bord, transmeton Telegrafi.

Reklama

United Airlines konfirmoi se zyrtarët e Autoritetit të Portit të New Yorkut dhe New Jerseyt dhe stafi i operacioneve të Aeroportit Ndërkombëtar të Newark Liberty për kafshë të egra u thirrën në United Flight 2038 pasi gjarpri u pa në dysheme në klasën e biznesit ndërsa aeroplani po zbarkonte të hënën.

Gjarpri, i identifikuar si një gjarpër llastik i padëmshëm, u lëshua jashtë aeroportit.

Zyrtarët e aeroportit thanë se incidenti nuk ndikoi në operacionet. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Djaloshi i vogël i kërkoi princit të kurorës një Mercedes, Mohammed bin Salman ia plotëson dëshirën

Fun
Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Në gusht fitoi në lotarinë amerikane, xhekpotin prej 1.6 miliardë dollarësh - fituesi lajmërohet tani për ta tërhequr shpërblimin

Interesante
Askush nuk e pret posterin si ky qen

Askush nuk e pret posterin si ky qen

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Kalo në kategori