LAJMI I FUNDIT:

Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Reperi i njohur, Getinjo, ka konfirmuar ribashkimin me bukuroshen nga Shqipëria, Vivien Thano.

Reklama

Kjo pasi doli në internet një video e ish-banores së Big Brother VIP Kosova duke bërë pazar me të ëmën e artistit në qytetin e Ferizajt.

E pak pas kësaj, krijuesi i hitit “Je e vetmja dashuri” ka ndarë një fotografi në InstaStory ku zbulon se janë ribashkuar.

Foto: Screenshot/Instagram

Imazhi në fjalë tregon çiftin teksa kanë shijuar një ditë në natyrë me motoçikleta.

Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit
Lexo po ashtu Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Të njëjtit pak ditë më parë u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit edhe në një kafene në Ferizaj.

Foto: Screenshot/Instagram

Dyshja nisën lidhjen e tyre të dashurisë në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova.

Që nga reality show u bënë një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Vivien Thano (@vivienthano)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kalo në kategori